Rijpaard Franse draver Kastanje
08:00
Energie
94%
Gezondheid
19%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 7312.87

Uithoudingsvermogen
530.63
1061.26
Snelheid
803.897
1607.79
Dressuur
717.905
1435.81
Galop
193.109
386.22
Draf
1028.327
2056.65
Springen
382.5685
765.14
Ras: Franse draverLeeftijd: 30 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 168 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 463 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 08/10/2018
Producent: Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ Winst: 60 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 02220
Drafrace 0449
Cross-country 0000
Showspringen 0512
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 6541.09
Uithoudingsvermogen1105.52  Galop358.98
Snelheid1361.76  Draf1736.32
Dressuur1233.56  Springen744.94
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1105.52
1105.52
Snelheid
1361.76
1361.76
Dressuur
1233.56
1233.56
Galop
358.988
358.988
Draf
1736.32
1736.32
1736.32
Springen
744.943
744.943
Dit paard heeft 597 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
9. November 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen