Rijpaard Lusitano Donkerbruin
09:00
Energie
100%
Gezondheid
95%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13613.10

Uithoudingsvermogen
655.651
1311.30
Snelheid
1077.1495
2154.30
Dressuur
1837.855
3675.71
Galop
1254.395
2508.79
Draf
1622.505
3245.01
Springen
358.9965
717.99
Ras: LusitanoLeeftijd: 25 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 478 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 15/08/2020
Producent: Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ Winst: 38 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0002
Genetisch potentieel Totaal: 11586.26
Uithoudingsvermogen1310.36  Galop2087.94
Snelheid1821.36  Draf2699.92
Dressuur3057.95  Springen608.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1310.37
1310.37
Snelheid
1821.36
1821.36
1821.36
Dressuur
3057.95
3057.95
3057.95
Galop
2087.94
2087.94
2087.94
Draf
2699.92
2699.92
2699.92
Springen
608.722
608.722
Dit paard heeft 1101 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
8. November 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H11586.26 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen