purpose

Anciënniteit : 3813 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 25 436 734 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Tinker Zwart
11:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 6985.91

Uithoudingsvermogen
904.763
1809.53
Snelheid
301.2125
602.42
Dressuur
721.453
1442.91
Galop
598.46
1196.92
Draf
301.579
603.16
Springen
665.485
1330.97
Ras: TinkerLeeftijd: 11 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 460 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 24/09/2020
Producent: Gepensioneerde Fokker Winst: 1 794 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01031
Drafrace 0740
Cross-country 02310
Showspringen 0030
Dressuur 0115
Genetisch potentieel Totaal: 6818.93
Uithoudingsvermogen1771.62  Galop1168.68
Snelheid583.32  Draf584.04
Dressuur1410.63  Springen1300.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Paard verdwenen
Moederdier: Lovestory M6790 Dᥲᥒᥴιᥒg ιᥒ thᥱ Mooᥒᥣιght
Tinker
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1771.62
1771.62
1771.62
Snelheid
583.323
583.323
Dressuur
1410.63
1410.63
Galop
1168.68
1168.68
Draf
584.041
584.041
Springen
1300.64
1300.64
Dit paard heeft 626 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M 6818.93 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen