cynjob

Anciënniteit : 998 dagen
Algemeen klassement : 876ste
Reserve : 48 282 641 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Bruin
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 2155.77

Uithoudingsvermogen
161.903
323.81
Snelheid
198.108
396.22
Dressuur
220.6355
441.27
Galop
306.4265
612.85
Draf
55.4325
110.86
Springen
135.3815
270.76
Ras: WelshLeeftijd: 1 jaar 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 127 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 260 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 05/02/2026
Producent: smokie

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 9411.48
Uithoudingsvermogen1593.75  Galop2485.81
Snelheid1960.56  Draf515.01
Dressuur1779.24  Springen1077.09
BLUP:
-92.85
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1593.75
1593.75
1593.75
Snelheid
1960.56
1960.56
1960.56
Dressuur
1779.24
1779.24
1779.24
Galop
2485.81
2485.81
2485.81
Draf
515.018
515.018
Springen
1077.1
1077.1
Deze merrie heeft 884 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

VK Welsh V G9411 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertVK Welsh V G9411 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertVK Welsh V G9411 zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 8 maanden!

Informatie