Rijpaard Lusitano Wildkleur
11:00
Energie
59%
Gezondheid
32%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13462.94

Uithoudingsvermogen
297.2825
594.57
Snelheid
630.865
1261.73
Dressuur
2190.305
4380.61
Galop
1485.595
2971.19
Draf
1931.335
3862.67
Springen
196.086
392.17
Ras: LusitanoLeeftijd: 29 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 511 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 18/07/2021
Producent: DelosArtemis Winst: 657 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 01732
Dressuur 0300
Genetisch potentieel Totaal: 13878.55
Uithoudingsvermogen1569.10  Galop2500.51
Snelheid2181.66  Draf3234.25
Dressuur3663.14  Springen729.88
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 13878.04 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: F 13876.17 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1569.1
1569.1
Snelheid
2181.66
2181.66
2181.66
Dressuur
3663.14
3663.14
3663.14
3663.14
Galop
2500.51
2500.51
2500.51
Draf
3234.25
3234.25
3234.25
3234.25
Springen
729.886
729.886
Deze merrie heeft 1331 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+26, snelheid: +26, dressuur: +26, galop: +26, draf: +26, springen: +26

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
24. Oktober 2026
Stal:
stal 1* stro

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen