0 rosie 0

Anciënniteit : 739 dagen
Algemeen klassement : 836ste
Reserve : 6 616 672 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Franse draver Zwart
19:45
Energie
67%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 9781.33

Uithoudingsvermogen
821.21
1642.42
Snelheid
1024.018
2048.04
Dressuur
926.1
1852.20
Galop
272.2405
544.48
Draf
1293.143
2586.29
Springen
553.955
1107.91
Ras: Franse draverLeeftijd: 24 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 168 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 483 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 29/10/2022
Producent: 0 rosie 0 Winst: 14 368 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 063157
Drafrace 03826
Cross-country 081822
Showspringen 07923
Dressuur 0412911
Genetisch potentieel Totaal: 8049.20
Uithoudingsvermogen1356.05  Galop443.99
Snelheid1679.84  Draf2126.94
Dressuur1530.33  Springen912.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Good Boy Anglo-Normandiër
Moederdier: Sierra ʏᴏᴋᴇ ʟᴏʀᴇ
Franse draver
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1356.05
1356.05
Snelheid
1679.84
1679.84
1679.84
Dressuur
1530.33
1530.33
Galop
443.994
443.994
Draf
2126.95
2126.95
2126.95
Springen
912.04
912.04
Dit paard heeft 748 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
17. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 22
arbreStamboom
chevalNakomelingen