Flareon

Anciënniteit : 3045 dagen
Algemeen klassement : 143ste
Reserve : 9 260 973 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard KWPN Lever kastanje

pictoa

21:45
Energie
22%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 2620.01

Uithoudingsvermogen
91.476
182.95
Snelheid
325.9925
651.99
Dressuur
362.5295
725.06
Galop
260.331
520.66
Draf
98.3085
196.62
Springen
171.365
342.73
Ras: KWPNLeeftijd: 8 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 446 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 26/01/2023
Producent: Gepensioneerde Fokker Winst: 721 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 00910
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 7287.10
Uithoudingsvermogen395.37  Galop1143.48
Snelheid1453.97  Draf789.14
Dressuur1870.57  Springen1634.56
BLUP:
-23.33
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: }KWPN*06055 ₰ 100 BLUP ₰ by Buuvje
Moederdier: Paard verdwenen
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
395.373
395.373
Snelheid
1453.97
1453.97
Dressuur
1870.57
1870.57
1870.57
Galop
1143.48
1143.48
Draf
789.144
789.144
Springen
1634.56
1634.56
1634.56
Dit paard heeft 672 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

- is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen