Rijpaard Fins Kastanje
11:00
Energie
64%
Gezondheid
22%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 18816.26

Uithoudingsvermogen
1437.308
2874.62
Snelheid
1600.355
3200.71
Dressuur
1680.9585
3361.92
Galop
1472.145
2944.29
Draf
1706.0135
3412.03
Springen
1511.35
3022.70
Ras: FinsLeeftijd: 30 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 169 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 465 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 21/03/2023
Producent: Pepi-Gemini Winst: 2 418 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01640
Drafrace 0453
Cross-country 0016
Showspringen 0014
Dressuur 0124
Genetisch potentieel Totaal: 16224.03
Uithoudingsvermogen2597.17  Galop2510.53
Snelheid2763.93  Draf2911.29
Dressuur2845.79  Springen2595.32
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Sven ღ Fallen Sunflower ღ
Moederdier: Hanabi ღ Fallen Sunflower ღ
Fins
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2597.17
2597.17
2597.17
Snelheid
2763.93
2763.93
2763.93
Dressuur
2845.79
2845.79
2845.79
Galop
2510.53
2510.53
2510.53
Draf
2911.29
2911.29
2911.29
Springen
2595.32
2595.32
2595.32
Deze merrie heeft 1566 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Fn It Takes One is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

Fn It Takes One is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
chevalSinds: 2 maanden
maleVoorvader: Verkoopdek ღ Fallen Sunflower ღ

Informatie

reproductionDekkingen: 10
arbreStamboom
chevalNakomelingen