0 rosie 0

Anciënniteit : 753 dagen
Algemeen klassement : 820ste
Reserve : 6 877 109 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Franse draver Roodbruin
21:45
Energie
31%
Gezondheid
100%
Moreel
97%

Vaardigheden

Totaal: 9827.76

Uithoudingsvermogen
827
1654.00
Snelheid
1031.38
2062.76
Dressuur
924.955
1849.91
Galop
274.4415
548.88
Draf
1300.465
2600.93
Springen
555.64
1111.28
Ras: Franse draverLeeftijd: 22 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 168 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 480 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 30/04/2023
Producent: 0 rosie 0 Winst: 10 416 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 05089
Drafrace 021122
Cross-country 082118
Showspringen 071115
Dressuur 036248
Genetisch potentieel Totaal: 8060.75
Uithoudingsvermogen1361.60  Galop446.31
Snelheid1685.59  Draf2131.29
Dressuur1523.85  Springen912.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Good Boy Anglo-Normandiër
Moederdier: Sierra ʏᴏᴋᴇ ʟᴏʀᴇ
Franse draver
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1361.6
1361.6
Snelheid
1685.59
1685.59
1685.59
Dressuur
1523.85
1523.85
Galop
446.318
446.318
Draf
2131.29
2131.29
2131.29
Springen
912.107
912.107
Deze merrie heeft 750 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+16, snelheid: +16, dressuur: +16, galop: +16, draf: +16, springen: +16

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
28. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** western zadel 3*** western hoofdstel 1* western zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen