Sok

Anciënniteit : 1801 dagen
Algemeen klassement : 1802ste
Reserve : 2 163 292 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-eenhoorn Franse draver Lever kastanje
16:15
Energie
21%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 696.20

Uithoudingsvermogen
35.4345
70.87
Snelheid
152.6895
305.38
Dressuur
49.5965
99.19
Galop
17.208
34.42
Draf
62.4425
124.89
Springen
30.731
61.46
Ras: Franse draverLeeftijd: 3 jaren 6 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 165 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 483 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 27/05/2023
Producent: Sok

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 2155.23
Uithoudingsvermogen368.46  Galop117.92
Snelheid445.83  Draf561.57
Dressuur412.89  Springen248.54
BLUP:
-69.83
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
368.464
368.464
Snelheid
445.83
445.83
Dressuur
412.89
412.89
Galop
117.925
Draf
561.57
561.57
Springen
248.549
248.549
Deze merrie heeft 158 sterren van uitmuntendheid.

corneEenhoorn

dressuur: +15

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Lucy is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 4 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen