merel200

Anciënniteit : 5165 dagen
Algemeen klassement : 101ste
Reserve : 51 916 557 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Duits Zadelpaard Donkerbruin
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 12913.08

Uithoudingsvermogen
1027.275
2054.55
Snelheid
1092.925
2185.85
Dressuur
1543.435
3086.87
Galop
778.875
1557.75
Draf
650.605
1301.21
Springen
1363.425
2726.85
Ras: Duits ZadelpaardLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 170 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 475 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 23/08/2023
Producent: Lua Winst: 2 081 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01091
Drafrace 02000
Cross-country 02410
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 10675.29
Uithoudingsvermogen1698.13  Galop1285.51
Snelheid1807.17  Draf1079.08
Dressuur2548.89  Springen2256.50
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1698.13
1698.13
1698.13
Snelheid
1807.17
1807.17
1807.17
Dressuur
2548.89
2548.89
2548.89
Galop
1285.51
1285.51
Draf
1079.09
1079.09
Springen
2256.5
2256.5
2256.5
Dit paard heeft 1009 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 10675.29 blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 10675.29 blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen