Rijpaard Engelse volbloed Roodbruin
16:00
Energie
56%
Gezondheid
88%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 20875.52

Uithoudingsvermogen
1047.481
2094.96
Snelheid
2364.9455
4729.89
Dressuur
2129.055
4258.11
Galop
3003.5655
6007.13
Draf
614.076
1228.15
Springen
1278.636
2557.27
Ras: Engelse volbloedLeeftijd: 25 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 168 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 521 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 25/12/2023
Producent: Fulminare Winst: 744 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 02000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 18812.98
Uithoudingsvermogen2146.51  Galop4982.28
Snelheid3934.26  Draf1023.43
Dressuur3553.45  Springen3173.05
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2146.51
2146.51
2146.51
Snelheid
3934.26
3934.26
3934.26
3934.26
Dressuur
3553.45
3553.45
3553.45
3553.45
Galop
4982.28
4982.28
4982.28
4982.28
4982.28
Draf
1023.43
1023.43
Springen
3173.05
3173.05
3173.05
3173.05
Dit paard heeft 1825 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+14, snelheid: +14, dressuur: +14, galop: +14, draf: +14, springen: +14

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
30. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
mengvoer 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 18812.98 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen