kenny rogers

Anciënniteit : 2791 dagen
Algemeen klassement : 813ste
Reserve : 117 528 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Lieveheersbeestje

compagnoncoccinelle
Rijpaard Geel
23:00
Energie
25%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 21884.22

Uithoudingsvermogen
610.9685
1221.94
Snelheid
1860.2325
3720.47
Dressuur
3180.4125
6360.82
Galop
2168.425
4336.85
Draf
2806.3175
5612.64
Springen
315.7515
631.50
Ras: LusitanoLeeftijd: 16 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 460 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 31/12/2023
Producent: kittens Winst: 1 492 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0001
Drafrace 0003
Cross-country 0761
Showspringen 027113
Dressuur 0012
Genetisch potentieel Totaal: 20147.70
Uithoudingsvermogen2276.61  Galop3629.16
Snelheid3166.67  Draf4693.91
Dressuur5320.00  Springen1061.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M Blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2276.61
2276.61
2276.61
Snelheid
3166.67
3166.67
3166.67
3166.67
Dressuur
5320
5320
5320
5320
5320
Galop
3629.16
3629.16
3629.16
3629.16
Draf
4693.91
4693.91
4693.91
4693.91
4693.91
Springen
1061.35
1061.35
Deze merrie heeft 1958 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

compagnoncoccinelleLieveheersbeestje

dressuur: +9

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

iriscoatyellowVacht van Iris

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5

heracleshorseshoestrotHoefijzer van Herakles-Drafrace

snelheid: +10, dressuur: +6, draf: +14


Manege

M Blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen