Pony Welsh Lichtgrijs
09:00
Energie
100%
Gezondheid
7%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 20551.56

Uithoudingsvermogen
1020.8425
2041.68
Snelheid
2546.645
5093.29
Dressuur
2300.2
4600.40
Galop
3229.855
6459.71
Draf
309.196
618.39
Springen
869.0405
1738.08
Ras: WelshLeeftijd: 31 jaren 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 132 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 367 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 02/02/2024
Producent: Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ Winst: 980 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01069
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 01500
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 20464.75
Uithoudingsvermogen3457.94  Galop5409.18
Snelheid4273.89  Draf1116.84
Dressuur3865.84  Springen2341.05
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 20464.23 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: M 20464.49 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3457.94
3457.94
3457.94
3457.94
Snelheid
4273.89
4273.89
4273.89
4273.89
Dressuur
3865.84
3865.84
3865.84
3865.84
Galop
5409.18
5409.18
5409.18
5409.18
5409.18
Draf
1116.85
1116.85
Springen
2341.05
2341.05
2341.05
Deze merrie heeft 1989 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
11. November 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 20464.75 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 13
arbreStamboom
chevalNakomelingen