Rijpaard Lusitano Roodbruin
11:00
Energie
87%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 27154.81

Uithoudingsvermogen
1534.4135
3068.83
Snelheid
2133.929
4267.86
Dressuur
3845.1945
7690.39
Galop
2445.04
4890.08
Draf
3162.668
6325.34
Springen
456.1615
912.32
Ras: LusitanoLeeftijd: 11 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 475 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 20/03/2024
Producent: Unknown User Winst: 427 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0200
Drafrace 0100
Cross-country 0222
Showspringen 020150
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 20800.71
Uithoudingsvermogen2350.27  Galop3746.40
Snelheid3269.42  Draf4845.53
Dressuur5493.32  Springen1095.77
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Paard verdwenen
Moederdier: Blupp Tєυfℓιѕcнє нєχєn
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2350.27
2350.27
2350.27
Snelheid
3269.42
3269.42
3269.42
3269.42
Dressuur
5493.32
5493.32
5493.32
5493.32
5493.32
Galop
3746.4
3746.4
3746.4
3746.4
Draf
4845.53
4845.53
4845.53
4845.53
4845.53
Springen
1095.77
1095.77
Dit paard heeft 2023 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xnoir2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xnoir2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Blupp is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Blupp is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen