JustKate

Anciënniteit : 1864 dagen
Algemeen klassement : 884ste
Reserve : 15 581 186 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard KWPN Gestippeld grijs
22:00
Energie
47%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 16777.44

Uithoudingsvermogen
254.78
509.56
Snelheid
2027.8515
4055.70
Dressuur
2745.094
5490.19
Galop
553.748
1107.50
Draf
425.898
851.80
Springen
2381.3475
4762.69
Ras: KWPNLeeftijd: 7 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 461 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 25/05/2024
Producent: Cambro95 Winst: 1 091 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0002
Drafrace 0372
Cross-country 012105
Showspringen 0116
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 18417.33
Uithoudingsvermogen1000.72  Galop2892.14
Snelheid3677.18  Draf2000.18
Dressuur4738.05  Springen4109.06
BLUP:
37.91
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1000.72
1000.72
Snelheid
3677.18
3677.18
3677.18
3677.18
Dressuur
4738.05
4738.05
4738.05
4738.05
4738.05
Galop
2892.14
2892.14
2892.14
Draf
2000.18
2000.18
2000.18
Springen
4109.06
4109.06
4109.06
4109.06
Deze merrie heeft 1785 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
10. November 2026
Stal:
stal 1* stro
Voordelen:
mengvoer

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 8 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen