Rijpaard Engelse volbloed Lichtgrijs
19:45
Energie
68%
Gezondheid
100%
Moreel
91%

Vaardigheden

Totaal: 25450.80

Uithoudingsvermogen
1455.319
2910.64
Snelheid
2657.8865
5315.77
Dressuur
2403.3135
4806.63
Galop
3364.231
6728.46
Draf
694.5075
1389.02
Springen
2150.1445
4300.29
Ras: Engelse volbloedLeeftijd: 14 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 168 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 525 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 15/06/2024
Producent: Flareon Winst: 2 358 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0021
Drafrace 02056
Cross-country 0268
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 21166.67
Uithoudingsvermogen2420.69  Galop5595.86
Snelheid4420.97  Draf1155.20
Dressuur3997.53  Springen3576.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2420.69
2420.69
2420.69
Snelheid
4420.97
4420.97
4420.97
4420.97
Dressuur
3997.53
3997.53
3997.53
3997.53
Galop
5595.86
5595.86
5595.86
5595.86
5595.86
Draf
1155.2
1155.2
Springen
3576.42
3576.42
3576.42
3576.42
Dit paard heeft 2060 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

falabellaFalabella

uithoudingsvermogen:+9, dressuur: +8, springen: +7

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
17. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

h blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen