Rijpaard Engelse volbloed Roodbruin
11:00
Energie
74%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25605.93

Uithoudingsvermogen
1464.7005
2929.40
Snelheid
2675.606
5351.21
Dressuur
2415.69
4831.38
Galop
3648.6305
7297.26
Draf
436.732
873.46
Springen
2161.604
4323.21
Ras: Engelse volbloedLeeftijd: 18 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 166 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 470 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 15/06/2024
Producent: roseen Winst: 1 740 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0012
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 21188.54
Uithoudingsvermogen2423.14  Galop5601.40
Snelheid4425.82  Draf1156.34
Dressuur4001.81  Springen3580.02
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2423.14
2423.14
2423.14
Snelheid
4425.82
4425.82
4425.82
4425.82
Dressuur
4001.81
4001.81
4001.81
4001.81
Galop
5601.4
5601.4
5601.4
5601.4
5601.4
Draf
1156.35
1156.35
Springen
3580.02
3580.02
3580.02
3580.02
Deze merrie heeft 2063 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F BLUP is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Dracht

F BLUP is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
chevalSinds: 2 maanden
maleVoorvader: 20 H blupt 8 Gαʟʟσρıпɢ Gʟıᑯεяƨ

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen