spaarvarken

Anciënniteit : 4985 dagen
Algemeen klassement : 34ste
Reserve : 1 764 790 019 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Wildkleur
13:00
Energie
100%
Gezondheid
98%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23630.95

Uithoudingsvermogen
598.9645
1197.93
Snelheid
2044.399
4088.80
Dressuur
3442.91
6885.82
Galop
2347.836
4695.67
Draf
3036.7995
6073.60
Springen
344.564
689.13
Ras: LusitanoLeeftijd: 12 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 458 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 18/07/2024
Producent: spaarvarken

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 21654.54
Uithoudingsvermogen2446.71  Galop3900.06
Snelheid3403.61  Draf5044.31
Dressuur5718.91  Springen1140.94
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H9 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M9 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2446.71
2446.71
2446.71
Snelheid
3403.61
3403.61
3403.61
3403.61
Dressuur
5718.91
5718.91
5718.91
5718.91
5718.91
Galop
3900.06
3900.06
3900.06
3900.06
Draf
5044.31
5044.31
5044.31
5044.31
5044.31
Springen
1140.94
1140.94
Deze merrie heeft 2109 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+32, snelheid: +32, dressuur: +32, galop: +32, draf: +32, springen: +32

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
9. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 13 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen