toppertops

Anciënniteit : 3807 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 64 107 884 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Franse draver Bruin
19:15
Energie
28%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23510.14

Uithoudingsvermogen
1876.0795
3752.16
Snelheid
2781.451
5562.90
Dressuur
2515.573
5031.15
Galop
551.438
1102.88
Draf
3519.693
7039.39
Springen
510.8355
1021.67
Ras: Franse draverLeeftijd: 19 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 170 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 490 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 19/10/2024
Producent: toppertops

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 02000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 22127.95
Uithoudingsvermogen3738.70  Galop1207.27
Snelheid4621.89  Draf5848.61
Dressuur4180.08  Springen2531.40
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt Anglo-Normandiër
Moederdier: M Blupt Anglo-Normandiër
Franse draver
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3738.7
3738.7
3738.7
3738.7
Snelheid
4621.89
4621.89
4621.89
4621.89
4621.89
Dressuur
4180.08
4180.08
4180.08
4180.08
Galop
1207.27
1207.27
Draf
5848.61
5848.61
5848.61
5848.61
5848.61
Springen
2531.4
2531.4
2531.4
Deze merrie heeft 2156 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
30. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche stro
Voordelen:
veevoer haver

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen