toppertops

Anciënniteit : 3806 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 63 355 001 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Franse draver Zwart
18:15
Energie
24%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 22798.11

Uithoudingsvermogen
1724.7025
3449.41
Snelheid
2780.875
5561.75
Dressuur
2510.781
5021.56
Galop
357.494
714.99
Draf
3518.009
7036.02
Springen
507.196
1014.39
Ras: Franse draverLeeftijd: 17 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 170 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 470 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 19/10/2024
Producent: toppertops

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 02000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 22146.30
Uithoudingsvermogen3741.71  Galop1208.31
Snelheid4625.54  Draf5853.71
Dressuur4183.35  Springen2533.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt Anglo-Normandiër
Moederdier: M Blupt Anglo-Normandiër
Franse draver
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3741.71
3741.71
3741.71
3741.71
Snelheid
4625.54
4625.54
4625.54
4625.54
4625.54
Dressuur
4183.36
4183.36
4183.36
4183.36
Galop
1208.31
1208.31
Draf
5853.71
5853.71
5853.71
5853.71
5853.71
Springen
2533.67
2533.67
2533.67
Deze merrie heeft 2158 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
30. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche stro
Voordelen:
veevoer haver

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen