Kabayo

Anciënniteit : 551 dagen
Algemeen klassement : 1742ste
Reserve : 2 108 670 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-eenhoorn Berber Bruin
18:30
Energie
28%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1649.06

Uithoudingsvermogen
176.7865
353.57
Snelheid
139.6385
279.28
Dressuur
396.6775
793.36
Galop
35.4395
70.88
Draf
25.417
50.83
Springen
50.573
101.15
Ras: BerberLeeftijd: 4 jaren 2 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 456 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 17/12/2024
Producent: Voodoo Doll Winst: 170 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0201
Genetisch potentieel Totaal: 5246.80
Uithoudingsvermogen1306.19  Galop473.85
Snelheid1105.43  Draf368.73
Dressuur1045.73  Springen946.87
BLUP:
-51.98
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1306.19
1306.19
Snelheid
1105.43
1105.43
Dressuur
1045.73
1045.73
Galop
473.85
473.85
Draf
368.73
368.73
Springen
946.874
946.874
Deze merrie heeft 467 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

corneEenhoorn

dressuur: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique2xbleublanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Tot:
25. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche stro
Voordelen:
haver mengvoer 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 5 jaren
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen