spaarvarken

Anciënniteit : 4983 dagen
Algemeen klassement : 34ste
Reserve : 1 764 526 400 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Lichtgrijs
08:00
Energie
100%
Gezondheid
15%
Moreel
60%

Vaardigheden

Totaal: 25196.59

Uithoudingsvermogen
656.3095
1312.62
Snelheid
1377.055
2754.11
Dressuur
3954.032
7908.06
Galop
2696.375
5392.75
Draf
3487.6815
6975.36
Springen
426.841
853.68
Ras: LusitanoLeeftijd: 11 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 20 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 12/01/2025
Producent: spaarvarken Winst: 380 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 22906.63
Uithoudingsvermogen2587.96  Galop4125.42
Snelheid3600.38  Draf5336.11
Dressuur6049.62  Springen1207.13
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h12 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: m12 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2587.97
2587.97
2587.97
Snelheid
3600.38
3600.38
3600.38
3600.38
Dressuur
6049.62
6049.62
6049.62
6049.62
6049.62
Galop
4125.42
4125.42
4125.42
4125.42
Draf
5336.11
5336.11
5336.11
5336.11
5336.11
Springen
1207.13
1207.13
Deze merrie heeft 2233 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+32, snelheid: +32, dressuur: +32, galop: +32, draf: +32, springen: +32

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
8. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 12 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen