toppertops

Anciënniteit : 3807 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 64 625 900 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Holsteiner Roodbruin
18:45
Energie
27%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 14309.62

Uithoudingsvermogen
803.834
1607.67
Snelheid
1511.211
3022.42
Dressuur
1963.463
3926.93
Galop
482.378
964.76
Draf
153.1135
306.23
Springen
2240.809
4481.62
Ras: HolsteinerLeeftijd: 15 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 173 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 509 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 24/01/2025
Producent: toppertops Winst: 1 100 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 14099.72
Uithoudingsvermogen2234.23  Galop1609.43
Snelheid2511.15  Draf758.74
Dressuur3262.65  Springen3723.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt hOlliebollen
Moederdier: M Blupt hOlliebollen
Holsteiner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2234.24
2234.24
2234.24
Snelheid
2511.15
2511.15
2511.15
Dressuur
3262.65
3262.65
3262.65
3262.65
Galop
1609.43
1609.43
1609.43
Draf
758.74
758.74
Springen
3723.51
3723.51
3723.51
3723.51
Deze merrie heeft 1353 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
30. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche stro
Voordelen:
veevoer haver

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 16 jaren
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen