toppertops

Anciënniteit : 3804 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 63 028 235 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Holsteiner Zwart
15:15
Energie
24%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 16620.09

Uithoudingsvermogen
1005.6255
2011.25
Snelheid
1742.298
3484.60
Dressuur
2270.1655
4540.33
Galop
516.43
1032.86
Draf
203.5015
407.00
Springen
2572.0255
5144.05
Ras: HolsteinerLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 173 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 508 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 25/01/2025
Producent: toppertops

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0300
Trail 0000
Reining 01240
Western Pleasure 0500
Genetisch potentieel Totaal: 16258.79
Uithoudingsvermogen2589.78  Galop1857.53
Snelheid2891.78  Draf882.87
Dressuur3767.91  Springen4268.92
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt hOlliebollen
Moederdier: M Blupt hOlliebollen
Holsteiner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2589.78
2589.78
2589.78
Snelheid
2891.78
2891.78
2891.78
Dressuur
3767.91
3767.91
3767.91
3767.91
Galop
1857.53
1857.53
1857.53
Draf
882.87
882.87
Springen
4268.92
4268.92
4268.92
4268.92
Deze merrie heeft 1568 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
30. November 2026
Stal:
stal 1* stro
Voordelen:
veevoer haver

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen