paula1

Anciënniteit : 3891 dagen
Algemeen klassement : 269ste
Reserve : 424 728 equus
Geschiedenis van Eigenaren
normal
17:00
Energie
47%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 22663.94

Uithoudingsvermogen
1029.2085
2058.42
Snelheid
3544.4185
7088.84
Dressuur
2942.8715
5885.74
Galop
2525.322
5050.64
Draf
696.61
1393.22
Springen
593.538
1187.08
Ras: PaintLeeftijd: 14 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 474 kg
Vacht: Palomino Overo Geboren op: 09/02/2025
Producent: relletje123 Winst: 820 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0010
Drafrace 0830
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0210
Genetisch potentieel Totaal: 22243.51
Uithoudingsvermogen3757.83  Galop4199.77
Snelheid5882.22  Draf1214.20
Dressuur4644.17  Springen2545.32
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3757.83
3757.83
3757.83
3757.83
Snelheid
5882.22
5882.22
5882.22
5882.22
5882.22
Dressuur
4644.17
4644.17
4644.17
4644.17
4644.17
Galop
4199.77
4199.77
4199.77
4199.77
Draf
1214.2
1214.2
Springen
2545.32
2545.32
2545.32
Dit paard heeft 2167 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

pommevintageAntieke Appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11


Manege

m bluptd 22243.51 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen