elimasz

Anciënniteit : 595 dagen
Algemeen klassement : 842ste
Reserve : 5 300 373 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Raaf

compagnonraven
normal
24:00
Energie
25%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 12848.98

Uithoudingsvermogen
1343.3795
2686.76
Snelheid
1798.218
3596.44
Dressuur
1212.7995
2425.60
Galop
1082.574
2165.15
Draf
254.6845
509.37
Springen
732.8325
1465.66
Ras: ArabierLeeftijd: 27 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 156 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 464 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 20/03/2025
Producent: elimasz Winst: 31 919 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 02101
Drafrace 051824275
Cross-country 0575
Showspringen 0301
Dressuur 0762
Genetisch potentieel Totaal: 12144.67
Uithoudingsvermogen2531.92  Galop2052.42
Snelheid3210.89  Draf662.69
Dressuur2300.46  Springen1386.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Supreme Dark Side 1 in a million
Moederdier: skurtt by eli's
Arabier
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2531.92
2531.92
2531.92
Snelheid
3210.89
3210.89
3210.89
3210.89
Dressuur
2300.46
2300.46
2300.46
Galop
2052.42
2052.42
2052.42
Draf
662.699
662.699
Springen
1386.28
1386.28
Dit paard heeft 1159 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

tapisclassique2xvert2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xvertblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xvert2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommevintageAntieke Appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

heracleshorseshoestrotHoefijzer van Herakles-Drafrace

snelheid: +10, dressuur: +6, draf: +14

compagnonravenRaaf

draf: +14


Manege

drop is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen