Hera

Anciënniteit : 2347 dagen
Algemeen klassement : 122ste
Reserve : 2 878 383 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Mustang Bruin
09:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 21730.78

Uithoudingsvermogen
2817.932
5635.86
Snelheid
3618.1435
7236.29
Dressuur
675.835
1351.67
Galop
2807.478
5614.96
Draf
270.252
540.50
Springen
675.75
1351.50
Ras: MustangLeeftijd: 51 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 154 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 444 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 11/04/2025
Producent: Necroticfrost Winst: 1 041 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 01313
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 23344.57
Uithoudingsvermogen4676.29  Galop4658.93
Snelheid6004.22  Draf1333.92
Dressuur3335.81  Springen3335.39
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4676.29
4676.29
4676.29
4676.29
4676.29
Snelheid
6004.22
6004.22
6004.22
6004.22
6004.22
Dressuur
3335.81
3335.81
3335.81
3335.81
Galop
4658.94
4658.94
4658.94
4658.94
4658.94
Draf
1333.92
1333.92
Springen
3335.39
3335.39
3335.39
3335.39
Deze merrie heeft 2277 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
24. December 2026
Stal:
stal 1* stro
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 20
arbreStamboom
chevalNakomelingen