Efford

Anciënniteit : 1300 dagen
Algemeen klassement : 385ste
Reserve : 3 022 725 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Akhal-Teke Muisgrijs
22:30
Energie
36%
Gezondheid
100%
Moreel
88%

Vaardigheden

Totaal: 28651.73

Uithoudingsvermogen
4083.323
8166.65
Snelheid
2415.869
4831.74
Dressuur
2994.4705
5988.94
Galop
1639.724
3279.45
Draf
488.179
976.36
Springen
2704.3
5408.60
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: 21 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 165 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 462 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 10/06/2025
Producent: Efford Winst: 12 601 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 08158
Cutting 0023
Trail 07821
Reining 091514
Western Pleasure 028249
Genetisch potentieel Totaal: 23704.99
Uithoudingsvermogen6266.61  Galop2712.42
Snelheid4004.16  Draf1292.99
Dressuur4950.13  Springen4478.68
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6266.61
6266.61
6266.61
6266.61
6266.61
6266.61
Snelheid
4004.16
4004.16
4004.16
4004.16
Dressuur
4950.13
4950.13
4950.13
4950.13
4950.13
Galop
2712.42
2712.42
2712.42
Draf
1292.99
1292.99
Springen
4478.68
4478.68
4478.68
4478.68
Dit paard heeft 2314 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 23704.99 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 23704.99 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen