relletje123

Anciënniteit : 2286 dagen
Algemeen klassement : 43ste
Reserve : 11 112 382 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Zwart
09:00
Energie
100%
Gezondheid
47%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23229.67

Uithoudingsvermogen
1184.1815
2368.36
Snelheid
2967.2205
5934.44
Dressuur
2697.722
5395.44
Galop
3784.7415
7569.48
Draf
370.621
741.24
Springen
610.3485
1220.70
Ras: WelshLeeftijd: 28 jaren 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 132 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 376 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 10/06/2025
Producent: relletje123

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 01541
droite
Genetisch potentieel Totaal: 23884.65
Uithoudingsvermogen4035.23  Galop6314.04
Snelheid4988.22  Draf1302.74
Dressuur4512.17  Springen2732.25
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h6 AccєƖєяαᴛє
Moederdier: m5 AccєƖєяαᴛє
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4035.23
4035.23
4035.23
4035.23
Snelheid
4988.22
4988.22
4988.22
4988.22
4988.22
Dressuur
4512.17
4512.17
4512.17
4512.17
Galop
6314.04
6314.04
6314.04
6314.04
6314.04
6314.04
Draf
1302.74
1302.74
Springen
2732.25
2732.25
2732.25
Deze merrie heeft 2332 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern2x2** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bridewestern2x2** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

m7 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

m7 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen