Agust D

Anciënniteit : 3801 dagen
Algemeen klassement : 7de
Reserve : 250 663 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Berber Zweetvos kastanje
11:00
Energie
90%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27836.87

Uithoudingsvermogen
3480.4135
6960.83
Snelheid
2926.005
5852.01
Dressuur
2784.572
5569.14
Galop
1250.3875
2500.78
Draf
973.1135
1946.23
Springen
2503.9445
5007.89
Ras: BerberLeeftijd: 19 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 458 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 22/06/2025
Producent: Ivy Winst: 782 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0311
Cutting 0010
Trail 0578
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 23137.93
Uithoudingsvermogen5782.53  Galop2079.82
Snelheid4860.35  Draf1618.62
Dressuur4631.68  Springen4164.91
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: C BLUPT єяαѕє
Moederdier: - єяαѕє
Berber
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5782.53
5782.53
5782.53
5782.53
5782.53
Snelheid
4860.36
4860.36
4860.36
4860.36
4860.36
Dressuur
4631.69
4631.69
4631.69
4631.69
4631.69
Galop
2079.82
2079.82
2079.82
Draf
1618.62
1618.62
1618.62
Springen
4164.91
4164.91
4164.91
4164.91
Deze merrie heeft 2257 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
12. November 2026
Stal:
stal 1*

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

echografie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
echographie1 merrieveulen van Berber ras en met Zweetvos kastanje vachtkleur.

Dracht

chevalSinds: 8 maanden
maleVoorvader: VɄⱠ₮ɄⱤɆ₴ ₣ⱠɎ єяαѕє

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen