Agust D

Anciënniteit : 3797 dagen
Algemeen klassement : 7de
Reserve : 151 965 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Berber Zweetvos kastanje
08:00
Energie
100%
Gezondheid
45%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 30427.96

Uithoudingsvermogen
4104.985
8209.97
Snelheid
3201.8195
6403.64
Dressuur
3047.945
6095.89
Galop
1359.2545
2718.51
Draf
761.024
1522.05
Springen
2738.9525
5477.90
Ras: BerberLeeftijd: 28 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 159 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 449 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 25/06/2025
Producent: Agust D Winst: 3 605 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 01800
Cutting 0000
Trail 0185
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 23417.42
Uithoudingsvermogen5851.79  Galop2105.73
Snelheid4918.45  Draf1638.62
Dressuur4687.63  Springen4215.20
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: C BLUPT єяαѕє
Moederdier: F BLUPT єяαѕє
Berber
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5851.79
5851.79
5851.79
5851.79
5851.79
Snelheid
4918.45
4918.45
4918.45
4918.45
4918.45
Dressuur
4687.63
4687.63
4687.63
4687.63
4687.63
Galop
2105.73
2105.73
2105.73
Draf
1638.62
1638.62
1638.62
Springen
4215.2
4215.2
4215.2
4215.2
Deze merrie heeft 2284 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 29 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 11
arbreStamboom
chevalNakomelingen