Rijpaard-eenhoorn Lusitano Donkerbruin
22:00
Energie
64%
Gezondheid
100%
Moreel
92%

Vaardigheden

Totaal: 5129.18

Uithoudingsvermogen
87.651
175.30
Snelheid
455.488
910.98
Dressuur
764.08
1528.16
Galop
522.711
1045.42
Draf
663.589
1327.18
Springen
71.073
142.15
Ras: LusitanoLeeftijd: 16 jaren 8 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 491 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 25/07/2025
Producent: stal-mejvliet Winst: 2 300 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0011
Drafrace 0010
Cross-country 0021
Showspringen 06911
Dressuur 0101212
Genetisch potentieel Totaal: 5595.20
Uithoudingsvermogen630.23  Galop1018.01
Snelheid885.65  Draf1288.93
Dressuur1479.68  Springen292.68
BLUP:
88.62
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
630.239
630.239
Snelheid
885.651
885.651
Dressuur
1479.68
1479.68
Galop
1018.01
1018.01
Draf
1288.93
1288.93
Springen
292.686
292.686
Deze merrie heeft 502 sterren van uitmuntendheid.

corneEenhoorn

dressuur: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

verkoop is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 17 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 8
arbreStamboom
chevalNakomelingen