Efford

Anciënniteit : 1300 dagen
Algemeen klassement : 385ste
Reserve : 3 022 606 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Akhal-Teke Wildkleur
22:30
Energie
41%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28615.55

Uithoudingsvermogen
4031.5115
8063.02
Snelheid
2398.3235
4796.65
Dressuur
3012.742
6025.48
Galop
1642.4365
3284.87
Draf
501.7725
1003.54
Springen
2720.988
5441.98
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: 22 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 163 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 452 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 19/07/2025
Producent: Efford Winst: 11 712 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 010119
Cutting 0008
Trail 051111
Reining 081613
Western Pleasure 030214
Genetisch potentieel Totaal: 23884.04
Uithoudingsvermogen6314.25  Galop2733.29
Snelheid4034.23  Draf1302.81
Dressuur4987.10  Springen4512.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6314.25
6314.25
6314.25
6314.25
6314.25
6314.25
Snelheid
4034.23
4034.23
4034.23
4034.23
Dressuur
4987.1
4987.1
4987.1
4987.1
4987.1
Galop
2733.29
2733.29
2733.29
Draf
1302.81
1302.81
Springen
4512.36
4512.36
4512.36
4512.36
Deze merrie heeft 2332 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+29, snelheid: +29, dressuur: +29, galop: +29, draf: +29, springen: +29

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

falabellaFalabella

uithoudingsvermogen:+8, dressuur: +7, draf: +9

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
17. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 23884.04 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen