Queen

Anciënniteit : 3175 dagen
Algemeen klassement : 84ste
Reserve : 5 227 252 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Donkerbruin
11:00
Energie
77%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25446.38

Uithoudingsvermogen
557.2775
1114.56
Snelheid
1868.264
3736.53
Dressuur
3869.6095
7739.22
Galop
2635.58
5271.16
Draf
3413.1875
6826.38
Springen
379.2725
758.54
Ras: LusitanoLeeftijd: 19 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 465 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 31/07/2025
Producent: Queen Winst: 370 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02010
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 24254.05
Uithoudingsvermogen2739.81  Galop4367.88
Snelheid3811.85  Draf5649.85
Dressuur6406.27  Springen1278.39
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h1 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: m1 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2739.81
2739.81
2739.81
Snelheid
3811.85
3811.85
3811.85
3811.85
Dressuur
6406.27
6406.27
6406.27
6406.27
6406.27
6406.27
Galop
4367.88
4367.88
4367.88
4367.88
Draf
5649.85
5649.85
5649.85
5649.85
5649.85
Springen
1278.39
1278.39
Deze merrie heeft 2367 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

m2 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen