Queen

Anciënniteit : 3174 dagen
Algemeen klassement : 84ste
Reserve : 5 219 408 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Donkerbruin
11:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23985.09

Uithoudingsvermogen
554.052
1108.10
Snelheid
1152.0565
2304.11
Dressuur
3862.573
7725.15
Galop
2630.5665
5261.13
Draf
3406.925
6813.85
Springen
386.3705
772.74
Ras: LusitanoLeeftijd: 16 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 473 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 31/07/2025
Producent: Queen Winst: 660 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02010
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 24256.42
Uithoudingsvermogen2740.12  Galop4368.26
Snelheid3812.23  Draf5650.32
Dressuur6406.96  Springen1278.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h4 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: m4 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2740.12
2740.12
2740.12
Snelheid
3812.23
3812.23
3812.23
3812.23
Dressuur
6406.96
6406.96
6406.96
6406.96
6406.96
6406.96
Galop
4368.26
4368.26
4368.26
4368.26
Draf
5650.32
5650.32
5650.32
5650.32
5650.32
Springen
1278.53
1278.53
Dit paard heeft 2369 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

h5 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen