Queen

Anciënniteit : 3176 dagen
Algemeen klassement : 85ste
Reserve : 5 315 117 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Wildkleur
11:00
Energie
74%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 24862.92

Uithoudingsvermogen
711.9985
1424.00
Snelheid
1373.795
2747.59
Dressuur
3884.608
7769.22
Galop
2645.788
5291.58
Draf
3426.485
6852.97
Springen
388.7845
777.57
Ras: LusitanoLeeftijd: 21 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 441 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 11/08/2025
Producent: Queen Winst: 603 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0002
Genetisch potentieel Totaal: 24384.06
Uithoudingsvermogen2754.72  Galop4391.35
Snelheid3832.44  Draf5679.97
Dressuur6440.34  Springen1285.24
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h1 aimy Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: m1 relletje Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2754.72
2754.72
2754.72
Snelheid
3832.44
3832.44
3832.44
3832.44
Dressuur
6440.34
6440.34
6440.34
6440.34
6440.34
6440.34
Galop
4391.35
4391.35
4391.35
4391.35
Draf
5679.97
5679.97
5679.97
5679.97
5679.97
Springen
1285.24
1285.24
Deze merrie heeft 2382 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

ma 2 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen