Jolteon

Anciënniteit : 2015 dagen
Algemeen klassement : 23ste
Reserve : 19 089 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Tennessee Walker Roodbruin
07:00
Energie
92%
Gezondheid
11%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23324.23

Uithoudingsvermogen
2502.2995
5004.60
Snelheid
1419.0265
2838.05
Dressuur
2279.6015
4559.20
Galop
1098.255
2196.51
Draf
3089.2785
6178.56
Springen
1273.6555
2547.31
Ras: Tennessee WalkerLeeftijd: 41 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 159 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 20 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 20/08/2025
Producent: Glaceon Winst: 2 703 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0001
Cutting 0000
Trail 0860
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 19353.89
Uithoudingsvermogen4150.43  Galop1821.62
Snelheid2353.67  Draf5124.03
Dressuur3781.06  Springen2123.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4150.44
4150.44
4150.44
4150.44
Snelheid
2353.67
2353.67
2353.67
Dressuur
3781.06
3781.06
3781.06
3781.06
Galop
1821.62
1821.62
1821.62
Draf
5124.03
5124.03
5124.03
5124.03
5124.03
Springen
2123.07
2123.07
2123.07
Deze merrie heeft 1880 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

19353.89 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

19353.89 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 15
arbreStamboom
chevalNakomelingen