elimasz

Anciënniteit : 591 dagen
Algemeen klassement : 842ste
Reserve : 4 946 849 equus
Geschiedenis van Eigenaren
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 17391.54

Uithoudingsvermogen
1761.942
3523.88
Snelheid
1133.9575
2267.91
Dressuur
2315.861
4631.72
Galop
1763.435
3526.87
Draf
459.7995
919.60
Springen
1260.775
2521.55
Ras: Ierse HunterLeeftijd: 14 jaren 4 maanden
Soort: Rijpaard-pegasusHoogte: 174 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 515 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 22/08/2025
Producent: elimasz Winst: 3 772 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0058
Drafrace 0035
Cross-country 0281
Showspringen 01119
Dressuur 01376
Genetisch potentieel Totaal: 15116.08
Uithoudingsvermogen3239.47  Galop3023.14
Snelheid1940.93  Draf864.75
Dressuur3888.82  Springen2158.96
BLUP:
85.85
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: buri eli’s irish
Moederdier: bumperklever ᙁᙀᗣ ᗣᖇꙆᔑ
Ierse Hunter
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3239.47
3239.47
3239.47
3239.47
Snelheid
1940.93
1940.93
1940.93
Dressuur
3888.82
3888.82
3888.82
3888.82
Galop
3023.14
3023.14
3023.14
Draf
864.758
864.758
Springen
2158.96
2158.96
2158.96
Deze merrie heeft 1454 sterren van uitmuntendheid.

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

cryin in the club is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen