Queen

Anciënniteit : 3175 dagen
Algemeen klassement : 84ste
Reserve : 5 289 592 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Lichtgrijs
11:00
Energie
74%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 24258.39

Uithoudingsvermogen
560.2215
1120.44
Snelheid
1165.0835
2330.17
Dressuur
3906.469
7812.94
Galop
2660.699
5321.40
Draf
3446.008
6892.02
Springen
390.7145
781.43
Ras: LusitanoLeeftijd: 22 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 464 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 31/08/2025
Producent: Queen

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 24537.47
Uithoudingsvermogen2772.00  Galop4419.03
Snelheid3856.61  Draf5715.87
Dressuur6480.63  Springen1293.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: h16 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: m15 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2772
2772
2772
Snelheid
3856.61
3856.61
3856.61
3856.61
Dressuur
6480.63
6480.63
6480.63
6480.63
6480.63
6480.63
Galop
4419.03
4419.03
4419.03
4419.03
Draf
5715.87
5715.87
5715.87
5715.87
5715.87
Springen
1293.33
1293.33
Deze merrie heeft 2397 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

m17 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen