Enyo

Anciënniteit : 3452 dagen
Algemeen klassement : 85ste
Reserve : 1 932 262 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Rozetten

Rijpaard Oranje
09:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 30637.58

Uithoudingsvermogen
1730.085
3460.17
Snelheid
2405.056
4810.11
Dressuur
4333.5275
8667.06
Galop
2755.118
5510.24
Draf
3571.7865
7143.57
Springen
523.218
1046.44
Ras: LusitanoLeeftijd: 35 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 452 kg
Vacht: Cremello Geboren op: 21/09/2025
Producent: Enyo Winst: 10 542 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 23396.77
Uithoudingsvermogen2643.00  Galop4213.45
Snelheid3677.12  Draf5451.09
Dressuur6179.75  Springen1232.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2643
2643
2643
Snelheid
3677.12
3677.12
3677.12
3677.12
Dressuur
6179.75
6179.75
6179.75
6179.75
6179.75
6179.75
Galop
4213.45
4213.45
4213.45
4213.45
Draf
5451.09
5451.09
5451.09
5451.09
5451.09
Springen
1232.36
1232.36
Deze merrie heeft 2283 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique2xblanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xblanc2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

iriscoatorangeVacht van Iris

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5

tailbraid1Staartvlecht

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Sinaasappel is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 8
arbreStamboom
chevalNakomelingen