Agust D

Anciënniteit : 3800 dagen
Algemeen klassement : 7de
Reserve : 199 925 equus
Geschiedenis van Eigenaren
15:30
Energie
8%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13477.08

Uithoudingsvermogen
1036.2
2072.40
Snelheid
1522.9675
3045.93
Dressuur
1863.6285
3727.26
Galop
1216.1495
2432.30
Draf
762.609
1525.22
Springen
336.983
673.97
Ras: LipizzanerLeeftijd: 10 jaren 10 maanden
Soort: Gevleugelde rijpaard-eenhoornHoogte: 167 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 484 kg
Vacht: Gespikkeld grijs Geboren op: 02/11/2025
Producent: Firestar Winst: 1 150 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 02001
Cross-country 0117
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 10227.06
Uithoudingsvermogen1572.67  Galop1847.11
Snelheid2313.01  Draf1155.42
Dressuur2777.96  Springen560.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 20 C Hαℓαzια
Moederdier: F Hαℓαzια
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1572.67
1572.67
Snelheid
2313.01
2313.01
2313.01
Dressuur
2777.96
2777.96
2777.96
Galop
1847.11
1847.11
1847.11
Draf
1155.42
1155.42
Springen
560.893
560.893
Deze merrie heeft 966 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

corneEenhoorn

dressuur: +15

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique2xvertblanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xvertblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xvert2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Naam:
Tot:
24. November 2026
Stal:
stal 1*

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 11 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen