purpose

Anciënniteit : 3799 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 23 512 071 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Quarter Horse Bruin
11:00
Energie
87%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 29968.77

Uithoudingsvermogen
4266.4385
8532.88
Snelheid
1709.9395
3419.88
Dressuur
3463.0775
6926.15
Galop
2371.1845
4742.37
Draf
504.3025
1008.61
Springen
2669.441
5338.88
Ras: Quarter HorseLeeftijd: 17 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 457 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 09/11/2025
Producent: purpose

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 24875.52
Uithoudingsvermogen6563.83  Galop3938.19
Snelheid2839.96  Draf1354.00
Dressuur5745.99  Springen4433.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6563.83
6563.83
6563.83
6563.83
6563.83
6563.83
Snelheid
2839.96
2839.96
2839.96
Dressuur
5745.99
5745.99
5745.99
5745.99
5745.99
Galop
3938.19
3938.19
3938.19
3938.19
Draf
1354
1354
Springen
4433.55
4433.55
4433.55
4433.55
Deze merrie heeft 2430 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F 24875.52 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F 24875.52 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 18 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen