Grimmchild

Anciënniteit : 4646 dagen
Algemeen klassement : 40ste
Reserve : 21 741 537 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-eenhoorn Selle Français Wildkleur
09:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 10393.95

Uithoudingsvermogen
554.3745
1108.75
Snelheid
1433.4945
2866.99
Dressuur
1148.6895
2297.38
Galop
251.2825
502.56
Draf
211.3895
422.78
Springen
1597.7425
3195.49
Ras: Selle FrançaisLeeftijd: 14 jaren 2 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 170 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 495 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 17/11/2025
Producent: Grimmchild Winst: 273 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 02040
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 10304.91
Uithoudingsvermogen1358.22  Galop1087.33
Snelheid2383.80  Draf921.88
Dressuur1904.64  Springen2649.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1358.22
1358.22
Snelheid
2383.8
2383.8
2383.8
Dressuur
1904.64
1904.64
1904.64
Galop
1087.33
1087.33
Draf
921.882
921.882
Springen
2649.04
2649.04
2649.04
Deze merrie heeft 973 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

corneEenhoorn

dressuur: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Naam:
Tot:
26. Oktober 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Ronal BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 14 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen