parkiet

Anciënniteit : 5685 dagen
Algemeen klassement : 547ste
Reserve : 78 060 062 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Rozetten

Rijpaard Lusitano Donkerbruin
11:00
Energie
76%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28223.10

Uithoudingsvermogen
1445.8245
2891.65
Snelheid
2239.2
4478.40
Dressuur
4070.3085
8140.62
Galop
2564.181
5128.36
Draf
3332.537
6665.07
Springen
459.4975
919.00
Ras: LusitanoLeeftijd: 24 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 160 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 482 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 15/12/2025
Producent: parkiet Winst: 68 103 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 23589.26
Uithoudingsvermogen2664.84  Galop4246.89
Snelheid3707.60  Draf5495.69
Dressuur6231.67  Springen1242.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2664.84
2664.84
2664.84
Snelheid
3707.6
3707.6
3707.6
3707.6
Dressuur
6231.67
6231.67
6231.67
6231.67
6231.67
6231.67
Galop
4246.9
4246.9
4246.9
4246.9
Draf
5495.69
5495.69
5495.69
5495.69
5495.69
Springen
1242.56
1242.56
Deze merrie heeft 2302 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet2xvertblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Tot:
2. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

chevalSinds: 8 maanden
maleVoorvader: draf H ஐChampion Of Silverஐ

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen