xxxnatjexxx

Anciënniteit : 3632 dagen
Algemeen klassement : 375ste
Reserve : 36 224 582 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Newfoundland Pony Lever kastanje
08:30
Energie
69%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1379.04

Uithoudingsvermogen
79.493
158.99
Snelheid
152.2195
304.44
Dressuur
100.262
200.52
Galop
113.844
227.69
Draf
72.0125
144.03
Springen
171.6905
343.38
Ras: Newfoundland PonyLeeftijd: 20 jaren 10 maanden
Soort: PonyHoogte: 130 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 373 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 26/12/2025
Producent: xxxnatjexxx

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 6539.94
Uithoudingsvermogen783.95  Galop1122.72
Snelheid1371.14  Draf710.18
Dressuur988.77  Springen1563.17
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Paard verdwenen
Moederdier: 6652.19 {N} Espresso Macchiato.
Newfoundland Pony
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
783.955
783.955
Snelheid
1371.14
1371.14
Dressuur
988.775
988.775
Galop
1122.72
1122.72
Draf
710.18
710.18
Springen
1563.17
1563.17
Deze merrie heeft 598 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

Zeester is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Dracht

Zeester is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
chevalSinds: een paar uur
maleVoorvader: 20 h9273.21 {N} Espresso Macchiato.

Informatie

reproductionDekkingen: 11
arbreStamboom
chevalNakomelingen