Pony Shetlander Roodbruin
10:30
Energie
39%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1773.32

Uithoudingsvermogen
13.3875
26.77
Snelheid
16.3515
32.70
Dressuur
317.36
634.72
Galop
26.018
52.04
Draf
11.49
22.98
Springen
502.055
1004.11
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 107 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 324 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 12/01/2026
Producent: HORSEANDBUNNYLOVE

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 10063.62
Uithoudingsvermogen1539.78  Galop1577.11
Snelheid1804.52  Draf1254.34
Dressuur2301.52  Springen1586.34
BLUP:
-55.07
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Mio Linde’s Colors
Moederdier: Paard verdwenen
Shetlander
50.0%
Argentijnse Criollo
37.5%
Lusitano
12.5%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1539.78
1539.78
Snelheid
1804.52
1804.52
1804.52
Dressuur
2301.52
2301.52
2301.52
Galop
1577.11
1577.11
Draf
1254.35
1254.35
Springen
1586.34
1586.34
Dit paard heeft 949 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Wildlive is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen