paula1

Anciënniteit : 3892 dagen
Algemeen klassement : 269ste
Reserve : 424 728 equus
Geschiedenis van Eigenaren
20:30
Energie
37%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 31734.32

Uithoudingsvermogen
1816.9855
3633.97
Snelheid
2997.6715
5995.34
Dressuur
3314.6885
6629.38
Galop
2671.2145
5342.43
Draf
765.0315
1530.06
Springen
4301.5695
8603.14
Ras: ShetlanderLeeftijd: 30 jaren
Soort: PonyHoogte: 107 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 335 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 04/02/2026
Producent: -Janis Winst: 22 743 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 012102
Drafrace 02088
Cross-country 05440
Showspringen 0182925
Dressuur 082626
Genetisch potentieel Totaal: 24234.48
Uithoudingsvermogen2771.68  Galop4095.06
Snelheid4577.70  Draf1321.31
Dressuur5060.55  Springen6408.18
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2771.68
2771.68
2771.68
Snelheid
4577.7
4577.7
4577.7
4577.7
Dressuur
5060.55
5060.55
5060.55
5060.55
5060.55
Galop
4095.06
4095.06
4095.06
4095.06
Draf
1321.31
1321.31
Springen
6408.18
6408.18
6408.18
6408.18
6408.18
6408.18
Deze merrie heeft 2367 sterren van uitmuntendheid.

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

heracleshorseshoescsoHoefijzer van Herakles-Showspringen

snelheid: +8, dressuur: +8, springen: +14


Manege

丁卂匚长 丂尸卂尺尺口山 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie