Rijpaard Lusitano Lever kastanje
11:00
Energie
74%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 33621.63

Uithoudingsvermogen
1900.3125
3800.62
Snelheid
2642.319
5284.64
Dressuur
4758.567
9517.13
Galop
3026.636
6053.27
Draf
3914.5225
7829.05
Springen
568.4585
1136.92
Ras: LusitanoLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 476 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 19/02/2026
Producent: Unknown User Winst: 6 005 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0681
Showspringen 04622
Dressuur 002416
Genetisch potentieel Totaal: 25664.03
Uithoudingsvermogen2899.01  Galop4621.47
Snelheid4033.75  Draf5978.39
Dressuur6778.58  Springen1352.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H2 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2899.01
2899.01
2899.01
Snelheid
4033.75
4033.75
4033.75
4033.75
Dressuur
6778.58
6778.58
6778.58
6778.58
6778.58
6778.58
Galop
4621.48
4621.48
4621.48
4621.48
4621.48
Draf
5978.39
5978.39
5978.39
5978.39
5978.39
Springen
1352.82
1352.82
Dit paard heeft 2509 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Blup is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Blup is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen