Agust D

Anciënniteit : 3800 dagen
Algemeen klassement : 7de
Reserve : 193 443 equus
Geschiedenis van Eigenaren
24:00
Energie
23%
Gezondheid
100%
Moreel
92%

Vaardigheden

Totaal: 14980.08

Uithoudingsvermogen
1149.8205
2299.64
Snelheid
1691.041
3382.08
Dressuur
2030.5615
4061.12
Galop
1355.33
2710.66
Draf
856.9165
1713.83
Springen
406.3705
812.74
Ras: LipizzanerLeeftijd: 10 jaren
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 165 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 479 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 20/02/2026
Producent: Agust D Winst: 2 266 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 06812
Drafrace 01460
Cross-country 0035
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 11397.32
Uithoudingsvermogen1764.03  Galop2059.37
Snelheid2569.17  Draf1299.25
Dressuur3080.45  Springen625.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1764.03
1764.03
1764.03
Snelheid
2569.17
2569.17
2569.17
Dressuur
3080.45
3080.45
3080.45
Galop
2059.37
2059.37
2059.37
Draf
1299.25
1299.25
Springen
625.05
625.05
Deze merrie heeft 1082 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

corneEenhoorn

dressuur: +15

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

falabellaFalabella

uithoudingsvermogen:+9, dressuur: +8, springen: +7

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonusanimatedmaskcoatVacht van IJzeren masker

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Naam:
Tot:
22. November 2026
Stal:
stal 1*

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

F is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
chevalSinds: 4 maanden
maleVoorvader: C.9779.24 Hαℓαzια

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen